تبلیغات
 PECO - متفاوت باشید ...

متفاوت باشید ...

اگر متفاوت باشید، متوجه می‌شوید که زندگی برای شما رنگ دیگری می‌گیرد. 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در خبری آمده است: در نزدیکی محلی که من زندگی می کنم دانشگاهی وجود دارد که تعدادی زیادی دانشجو در آنجا تحصیل می‌کنند. بعضی مواقع که آنها را می‌بینم تشابه میان آنها مرا شگفت زده می‌کند. رنگ لباس‌های آنها واقعا محدود است به ندرت می توان در میان آنها شخصی با لباس رنگ روشن دید. اکثر آنها کیف‌های مشابهی دارند. شاید بگویید نیاز آنها مشابه است و این سبب تشابه حاصل باشد ولی در حقیقت اینگونه نیست، بلکه این یک مثال.....
کامل در ادامه مطلب
اگر متفاوت باشید، متوجه می‌شوید که زندگی برای شما رنگ دیگری می‌گیرد. 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در وبلاگی آمده است: در نزدیکی محلی که من زندگی می کنم دانشگاهی وجود دارد که تعدادی زیادی دانشجو در آنجا تحصیل می‌کنند. بعضی مواقع که آنها را می‌بینم تشابه میان آنها مرا شگفت زده می‌کند. رنگ لباس‌های آنها واقعا محدود است به ندرت می توان در میان آنها شخصی با لباس رنگ روشن دید. اکثر آنها کیف‌های مشابهی دارند. شاید بگویید نیاز آنها مشابه است و این سبب تشابه حاصل باشد ولی در حقیقت اینگونه نیست، بلکه این یک مثال روشن از اثر اجتماع بر شخص است. 

آنها سعی می‌کنند راهی را طی کنند که همه می‌روند. چون در این راه احساس آرامش بیشتری می‌کنند و ترس روبرو شدن با یک راه جدید را ندارند و البته لذت قدم گذاشتن در آن را هم نمی‌چشند. جامعه ما را به سمت یک الگوی خاص می‌برد و به طور ناخودآگاه وادار می کند از آن تبعیت کنیم. هر چند موفقیت و منحصر به‌فرد بودن نصیب کسانی شده است که با خلاقیت و یگانگی و توانایی از عامه مردم متفاوت بوده‌اند. 

یک مثال از این گونه افراد که به تازگی به جمع افراد موفق پیوسته است آلکس 21 ساله است او می خواست دانشگاه را آغاز کند. متوجه شد وقتی که دانشجویان دانشگاه را تمام می‌کنند. مقدار زیادی به دانشگاه بدهکار هستند که باید بازپرداخت کنند. او تصمیم گرفت بودجه کافی برای دانشگاه فراهم کند تا در پایان تحصیل دچار مشکل نشود. او یک سایت اینترنتی ساخت تا از قدرت اینترنت استفاده کند. وب سایت او Million dollar home page نام داشت. برای اینکه شخصی روی وب سایت او تبلیغات قرار می داد باید یک دلار بر پیکسل می پرداخت و حداقل اندازه تصویر تبلیغاتی 10*10 پیکسل بود که 100 دلار قیمت داشت او یک میلیون پیکسل برای فروختن در اختیار داشت بنابراین اگر همه آنرا می‌فروخت می توانست یک میلیون دلار ناقابل بدست بیاورد. 

از دیدگاه کارشناسانه این یک نظریه احمقانه بود که تا آن زمان هیچ کس چنین کاری نکرده بود. یا حداقل به این شیوه انجام نداده بود. چرا باید شخصی یک گرافیک تبلیغاتی کوچک را در کنار هزاران تصویر دیگر قرار دهد تا شاید کسی آنرا پیدا کرده بر روی آن کلیک کند. اگر او با افراد خبره در زمینه اینترنت مشورت می کرد آنها او را مایوس می کردند و می گفتند خود را به دردسر نیندازد و وقت خود را تلف نکند. اما آلکس این کار را کرد و کارش به شدت گرفت به طوریکه از سرتاسر دنیا مشتری داشت بعد از مدت کوتاهی آلکس بیش از نیم میلیون پیکسل فروخت. بله او بیش از نیم میلیون دلار بدست آورده بود. 

چه چیزی باعث شد او نسبت به عامه مردم برجسته و متفاوت باشد و موفقیت را لمس کند. چه صفاتی افراد را تبدیل به رهبران مبتکر می‌کند؟ 

اینها مواردی هستند که افرادی مانند آلکس انجام می دهند شما هم سعی کنید آنها را رعایت کنید، متوجه می شوید زندگی برای شما رنگ دیگری می‌گیرد.
طبقه بندی: آموزشی،

تاریخ : سه شنبه 20 دی 1390 | 11:33 ق.ظ | نویسنده : Peco Graphic | نظرات

.:12:.